BİLGİNET DESTEK HATTI (09:00 - 18:00)
Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0216 550 16 32
Bilgi Bankası
Resim Ayarları
Gönderen on 21 March 2014 02:32 PM

Profil Resim Boyutu: Profil Resimi için varsayılan ürün boyutunu bu alandan pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Ürün Küçük Resim Boyutu (Katalog): Kategori veya üretici sayfasında listelenecek ürünleri varsayılan küçük resim boyutunu pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Ürün Detay Sayfası Resim: Ürün detay sayfası ürün resimleri için varsayılan resim boyutunu pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Ürün Küçük Resim Boyutu (Ürün Detay Sayfası): Birden fazla ürün fotoğrafı olduğu zaman gösterilecek küçük ürün resimleri varsayılan boyutlarını pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Birleştirilmiş Ürün Resim Boyutu: birleştirilmiş ürün resimlerinin boyutlarını pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Kategori Küçük Resim Boyutu: Kategori sayfasında ürünlerin küçük resimleri için varsayılan boyutlarını pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Üretici Küçük Resim Boyutu: Üretici sayfasında ürünlerin küçük resimleri için varsayılan boyutlarını pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Sepetim / Favorilerimde Küçük Resim Boyutu: Alışveriş sepetim ve favorilerimde ürünlerin küçük resimleri için varsayılan boyutlarını pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Mini Alışveriş Sepeti Küçük Resim Boyutu: Mini alışveriş sepetinde listelenen ürünlerin varsayılan resim boyutunu pixels (px) olarak bu alandan girebilirsiniz.
Maksimum Resim Boyutu: Resim yüklemelerinde izin verilen maksimum resim boyutunu nu alandan girebiliriniz (en uzun kenar).

(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar: