BİLGİNET DESTEK HATTI (09:00 - 18:00)
Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0216 550 16 32
Bilgi Bankası
Alışveriş Sepeti Ayarları
Gönderen on 21 March 2014 02:30 PM

Ürün eklendikten sonra sepeti görüntüle: Ürün eklendikten sonra sepet sayfası görüntülenmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer ürün eklenince aynı sayfada kalınacaksa işaretlenmemeli.
Ürün eklendikten sonra favorilerimi görüntüle: Ürün eklendikten sonra favorilerim sayfasının görüntülenmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer ürün eklenince aynı sayfada kalınacaksa işaretlenmemeli.
Stok dışı ürünlerin favorilerim listesine eklenmesine izin ver: Stok dışı ürünlerin favorilerim listesine eklenmesine izin verilmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Sepet maksimum ürün sayısı: Sepette izin verilecek maksimum ürün sayısını bu alandan belirleyebilirsiniz.
Maksimum favorilerim ürün sayısı: Favorilerimde izin verilecek maksimum ürün sayısını bu alandan belirleyebilirsiniz.
Alışveriş istek listesini sepete taşıma: Favorilerim listesinde bulunan ürünleri sepete ekle butonunu kullanarak alışveriş sepetine atmaya izin verir.
Ürün resimlerini alışveriş sepetinde göster: Ürün resimleri alışveriş sepetinde görüntülenmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Favorilerimde ürün resimlerini göster: Ürün resimleri favorilerim listesinde görüntülenmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
İndirim kutusunu göster: İndirim kodu alanı alışveriş sepetinde gösterilmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Hediye kartı kutusunu göster: Hediye kartı alanı alışveriş sepetinde gösterilmesi için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Çapraz satış ürün sayısı: Alışveriş sepeti sayfasına eklenecek çarpraz satış ürün sayısı belirlenir; eğer eklemek istenmiyorsa 0 (sıfır) yazılmalıdır.
Üyelerin favorilerim listesini mail olarak atmasına izin ver: Üyelerin favorilerim listesini eposta olarak göndermesine izin vermek için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Misafirlerin favori listelerini eposta olarak gönderebilmelerine izin ver: Misafirlerin favori listelerini eposta olarak gönderebilmelerine izin vermek için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Mini alışveriş sepetini göster: Mini alışveriş sepetini görüntülemek için bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Mini alışveriş sepetinde görüntülenecek ürün sayısı: Mini alışveriş sepetinde görüntülenecek ürün sayısını belirlemek için bu alanı işaretlmeniz gerekmektedir.
Ürün resimlerini mini alışveriş sepetinde göster: Ürün resimlerinin mini-alışveriş sepetinde görüntülenmesi için bu alanı işaretlmeniz gerekmektedir.

(1 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar: