BİLGİNET DESTEK HATTI (09:00 - 18:00)
Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0850 885 16 32
Bilgi Bankası
İçerik Yönetimi
Gönderen on 21 March 2014 02:13 PM

Anketler: Sitenizde kullandığınız tüm dillerde anket oluşturabilirsiniz. Yeni Ekle butonuna tıklayarak Anket soru ve cevaplarınızı girebilirsiniz. Anket başlangıç ve bitiş tarihinizi girebilirsiniz.

Haberler: Sitenizde kullandığınız tüm dillerde haber oluşturabilirsiniz. Habere başlangıç bitiş tarihi belirtebilir, SEO anahtar kelimeleri girebilir ve hangi mağazanız altında görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca haberlere yapılan yorumları görüntüleyebilir dilerseniz silebilirsiniz.

Blog: Sitenizde kullandığınız tüm dillerde blog sayfa oluşturabilirsiniz. SEO anahtar kelimeleri girebilir ve hangi mağazanız altında görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz. Blog gönderilerinize gelen yorumları görüntüleyebilir dilerseniz silebilirsiniz.

Site Konuları / Sayfalar: Siteniz içerisinde ilave bir sayfaya ihtiyaç duyarsanız bu alandan yeni bir sayfa oluşturabilirsiniz. Sayfa içerisinde SEO çalışmaları yapabilir, sayfanın hangi mağazanız altında görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz.

Forumlar: Siteniz üzerinde forum yapısı oluşturabilirsiniz. Yeni Grup Ekle alnından forum grubu oluşturabilirsiniz. Daha sonra Yeni Ekle alanında forum grubunuzu seçerek forum içerikleri girebilirsiniz.

Mesaj Şablonu: Siteniz üzerinden müşterilerinize giden maillerin şablonlarını bu alandan düzenleyebilirsiniz. Üst alanda bulunan Mesaj Tokenslerini kullanarak şablonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar: